O nas

Jesteśmy agencją brandingową
z Wrocławia, ale to już wiecie.

Zajmujemy się zarówno stroną koncepcyjną, jak i egzekucją kreatywną. Tworzymy systemy identyfikacji wizualnej i strony internetowe. Projektujemy komunikację, opracowujemy strategię marki, budujemy wizerunek w mediach społecznościowych. Doradzamy naszym klientom jak rozwijać markę w oparciu spójny i relewantny kulturowo koncept, i prowadzimy ich przez ten proces.

Jesteśmy młodzi, ale mamy spore doświadczenie. Jesteśmy zespołem praktyków, ale z zapleczem teoretycznym. Potrafimy działać intuicyjnie, ale w ramach wypracowanych schematów. Podejmujemy się tych projektów, które są dla nas wyzwaniem (lubimy wyzwania), albo przy których wiemy, że będziemy dobrze się bawić (lubimy marki, które wyznają podobne wartości).

Nasze miejsce

Pracownia CTD mieści się w Pałacu Schaffgotschów przy ulicy Kościuszki we Wrocławiu. Klimat poniemieckiej willi przenika się z minimalistyczną przestrzenią naszego biura. Udało nam się stworzyć miejsce, które sprzyja twórczej pracy. Wszystko się zgadza.

W CTD każdy z nas specjalizuje się w innej dziedzinie. Dzięki pełnemu pakietowi kompetencji tworzymy interdyscyplinarny zespół projektowy. Na pokładzie mamy grafików, copywriterkę, fotografa, strateżkę, filmowca i social media managerkę. Lubimy ze sobą pracować.
Hubert Błaszczyk
/Owner
Ewa Błaszczyk
/Owner